Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALLART VAN EVERDINGEN, hans krets, 16/1700-tal, landskap med fors, olja på duk, ca 39x47 cm
Uppfodrad, krackeleringar
551667
2018-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här