Allart Van Everdingen

Allart Van Everdingen
Allart Van Everdingen
Allart Van Everdingen
Allart Van Everdingen

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALLART VAN EVERDINGEN, hans krets, 16/1700-tal, landskap med fors, olja på duk, ca 39x47 cm

Uppfodrad, krackeleringar

551667

2018-06-10