Alf Svensson sideboard 1 par

Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par
Alf Svensson sideboard 1 par

Klubbat för:

12 000 SEK

10 000 SEK

ALF SVENSSON, sideboard, 1 par, 1950-tal, fanérad i teak, tillverkad av Bjästa Möbelsnickeri, dörrar i rotting, invändigt med hyllplan, höjd 72, 120x45 cm

Bruksslitage

551670

2018-06-10