Klubbat för:
12 000 SEK
10 000 SEK
ALF SVENSSON, sideboard, 1 par, 1950-tal, fanérad i teak, tillverkad av Bjästa Möbelsnickeri, dörrar i rotting, invändigt med hyllplan, höjd 72, 120x45 cm
Bruksslitage
551670
2018-06-10