Oljemålning 1600-tal

Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BENJAMIN GERRITSZ CUYP (Dordrecht 1612-1652): Strandmotiv, signerad Cuyp, olja på pannå, ca 42x58 cm

Smärre ytskador, pannå med smärre spricka och mindre orangrepp i nedre marginal

551673

2018-06-10