Fickursställ

Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKURSSTÄLL, 1800-tal, i form av apostel, skurn dekor, förgylld och bronserad, höjd ca 34 cm

Skador, lagningar, löst ur medföljer

551683

2018-06-10