Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKURSSTÄLL, 1800-tal, i form av apostel, skurn dekor, förgylld och bronserad, höjd ca 34 cm
Skador, lagningar, löst ur medföljer
551683
2018-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här