Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanerade med bl.a. valnöt, 2-delat, beslag i brons, höjd ca 220, 152x57 cm
sprickor, skador, fanérbortfall, senare fötter
551685
2018-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här