Skåp 1700-tal rokoko

Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanerade med bl.a. valnöt, 2-delat, beslag i brons, höjd ca 220, 152x57 cm

sprickor, skador, fanérbortfall, senare fötter

551685

2018-06-11