Oidentfierad konstnär japan
2018-06-10
551712
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (4) Landskapsmotiv, japan, akvarell på siden, ca 17,5x12,5 cm vardera