Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934), Affischer, 2 st, Fredmans epistlar, signerade Peter Dahl, litografier, utställningen Prins Eugens Waldemarsudde, ca 62x44 cm

smärre slitage, oramade

551719

2018-06-10