Golvlampor Fagerhults

Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-/80-tal, fot i lackerad metall, stam i förkromad metall, skärm i opak akryl, 2 ljuspunkter, Fagerhults Belysning, höj, och sänkbar skärm, höjd ca 135 cm

Kuntoraportti

Bruksspår, märken/repor, ej funktionstestade

551730

Päivämäärä:

2018-06-11