Golvlampor Fagerhults
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-/80-tal, fot i lackerad metall, stam i förkromad metall, skärm i opak akryl, 2 ljuspunkter, Fagerhults Belysning, höj, och sänkbar skärm, höjd ca 135 cm
Kuntoraportti
Bruksspår, märken/repor, ej funktionstestade
551730
Päivämäärä:
2018-06-11