Andreas Wargenbrant dalahäst brons

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, signerad och numrerad 40/50, grönpatinerad brons, höjd 92, längd 84 cm

Hals med skrapmärke

551739

2018-06-11