Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, signerad och numrerad 40/50, grönpatinerad brons, höjd 92, längd 84 cm
Hals med skrapmärke
551739
2018-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här