Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (oramad), signerad Roland S, numrerad 109/200, bladmått ca 23x15 cm, bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 164,

Läs mer

Blekt rygg

551748

2018-08-19