Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade Roland S., 4 passepartouerade signerade och numrerade originallitografier.HC III / XL, bildmått 19x13 cm,
Fyra dagböcker i faksimilutgåva, 1990, medföljer,
Zürich (Graphic Anstalt J. E. Wolfensberger AG) 1990, blå linnekassett,

Läs mer

Oramade, linnekassett med fläckar/skador

551757

2018-08-19