Skrivmaskins-/avställningsbord Aski

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

ASKI, skrivmaskins-/avställningsbord, 1940-/50-tal, mahogny/-faner, utdragsskivor i sidorna, hjultrissor, brickmärkt, höjd ca 71,5, 60 x 40 cm

551760

2018-06-11