Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
ASKI, skrivmaskins-/avställningsbord, 1940-/50-tal, mahogny/-faner, utdragsskivor i sidorna, hjultrissor, brickmärkt, höjd ca 71,5, 60 x 40 cm
551760
2018-06-11