Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, stomme i gulmetall, behängd med olikslipade glasprismor, för 4 ljuspunkter och 5 ljus, etikettmärkt "Rejmyre armaturfabrik AB", höjd ca 52, Ø 45 cm

Kuntoraportti

Breuksspår, ej funktionstestad

551765

Päivämäärä:

2018-06-11