Uppsatsfat

Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

UPPSATSFAT i form av pojke ridande på en delfin, 1800-talets slut, majolika, Rörstrand, märkt AL, höjd ca 37 cm

Omfattande lagningar, nagg, slitage

551768

2018-06-15