Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
UPPSATSFAT i form av pojke ridande på en delfin, 1800-talets slut, majolika, Rörstrand, märkt AL, höjd ca 37 cm
Omfattande lagningar, nagg, slitage
551768
2018-06-15