Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FÉLIX PAUL GUERIE (1819-1895), tillskriven, 1800-talets mitt, karneval motiv från Venedig, signerad Guerue München, 66x53 cm
Krackelyr
551771
2018-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här