Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): boken "BILDER OCH MINNEN", bibliofilupplaga 1981, 77/250, 1 signerad originalfärglitografi R. Svensson ("Från Storskärgårn", ca 26x23 cm, löst bifogad), pappbandkassett,

Läs mer

551783

2018-08-19