Öronlappsfåtölj
2018-06-13
551784
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, klädsel i tyg, 1900-talets mitt, senare omklädd, sitthöjd ca 42 cm
Senare klädsel, smärre slitage.