Linneskåp

Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINNESKÅP, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny/pyramidmahogny, 2 dörrar med intarsia i olika träslag, bakomliggande hyllplan, höjd ca 107 cm, 175 x 44 cm, nyckel medföljer

551785

2018-06-11