Roland Svensson akvarell

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Storskärgården", signerad och daterad roland S 1980, akvarell/krita, bildmått ca 26,5x42 cm,

Läs mer

551793

2018-08-19