Fällbord Rosendahl
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FÄLLBORD, omkring 1800, Arboga, signerat AI Rosendahl (Anders Jacob Rosendah), skivan fanérad i alrot, tredelad pelarfot, höjd ca 75, diameter 45 cm
Blekt skiva, en fot med lagning, smärre sprickor och ytskador
551797
2018-06-13