Sven Inge Demonér Höglund målning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): "Garm", signerad och daterad -88, akryl och olja på duk, ca 115x89 cm

551807

2018-06-13