Bruno Karlsson olja

Bruno Karlsson olja
Bruno Karlsson olja
Bruno Karlsson olja
Bruno Karlsson olja
Bruno Karlsson olja
Bruno Karlsson olja

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): Sundbyberg i vinterskrud, signerad och daterad Bruno Karlsson 66, olja på duk, 60x37 cm

551819

2018-06-13