Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt, Gillöga", signerad roland S, färglitografi, 324/360, bildmått ca 34x52 cm
Baksida med stämpel: tillhör S-E banken
551836
2018-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här