Cees Braakman skrivbord

Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord
Cees Braakman skrivbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CEES BRAAKMAN, skrivbord, fanerat i björk, 1900-talets mitt, en låda, höjd ca 75, 100x56 cm

Fanerskador, fläckar

551841

2018-06-13