Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BENNET EDH (född 1944): "Jazz Jam 900", signerad a tergo Bennet Edh, objekt, olja på duk monterat vinklat i ram, yttermått ca 20,5 x 30,5 x 6,5 cm
551842
2018-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här