Bennet Edh objekt

Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt
Bennet Edh objekt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENNET EDH (född 1944): "Jazz Jam 900", signerad a tergo Bennet Edh, objekt, olja på duk monterat vinklat i ram, yttermått ca 20,5 x 30,5 x 6,5 cm

551842

2018-06-13