Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEVERIN HANSEN, skrivbord, fanerat i teak, Danmark, 1950-tal, tre lådor, höjd ca 73, 105x60 cm, nycklar (2) medföljer
Slitage, repor
551844
2018-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här