Severin Hansen skrivbord

Severin Hansen skrivbord
Severin Hansen skrivbord
Severin Hansen skrivbord
Severin Hansen skrivbord
Severin Hansen skrivbord
Severin Hansen skrivbord
Severin Hansen skrivbord
Severin Hansen skrivbord
Severin Hansen skrivbord
Severin Hansen skrivbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEVERIN HANSEN, skrivbord, fanerat i teak, Danmark, 1950-tal, tre lådor, höjd ca 73, 105x60 cm, nycklar (2) medföljer

Slitage, repor

551844

2018-06-13