Rolf Hansson Färglitografi

Rolf Hansson Färglitografi
Rolf Hansson Färglitografi
Rolf Hansson Färglitografi
Rolf Hansson Färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF HANSSON (född 1953): "Runtom trappa", Komposition, signerad och daterad Rolf Hansson -2000, 30/150, färglitografi, ca 40x29 cm

551863

2018-06-13