Spegel med konsolbord rokokostil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, etikettmärkt: Edenspegel, Gustafs, rokokostil, 1900-talets mitt, bronserad ställvis förgylld, pastellagedekor, av blanda annat rocaille, marmorskiva, spegel höjd ca 158, bredd 59 cm, konsolbord med skiva höjd ca 67, längd 65 scm
551866
2018-06-13