Arne Vodder Modell 431 Sibast furniture
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE VODDER, för Sibast möbler, "modell 431", ettikettmärkt: "Made in Denmark Sibast furniture", karmstolar, 2 st, Danmark, 1900-talets mitt, jakaranda med svart läderklädsel, sitthöjd 45 cm
cites intyg medföljer
Smärre bruksslitage i form av repor märken
551874
2018-06-13