Arne Vodder Modell 431 Sibast furniture

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

ARNE VODDER, för Sibast möbler, "modell 431", ettikettmärkt: "Made in Denmark Sibast furniture", karmstolar, 2 st, Danmark, 1900-talets mitt, jakaranda med svart läderklädsel, sitthöjd 45 cm
cites intyg medföljer

Smärre bruksslitage i form av repor märken

551874

2018-06-13