Dynamitvärmare 1900-talets början
2018-06-13
551921
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DYNAMITVÄRMARE, 1900-talets början, bleckplåt invändigt, läderbeklädd juteväv, höjd ca 50 cm
Slitage, torkat läder