Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Utan titel, signerad och numrerad 212/260, även med dedikation, färglitografi ca 40x57 cm
Ej examinerad ur ram
551924
2018-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här