Puss o Kram från Gul & Blå

Puss o Kram från Gul & Blå
Puss o Kram från Gul & Blå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUSS O KRAM FRÅN GUL & BLÅ, affisch, 1970-tal, 50x70 cm, oramat blad

Ingår i temat Vintage posters

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Smärre slitage, något kantstött.

551949

2018-06-14