Puss o Kram från Gul & Blå
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PUSS O KRAM FRÅN GUL & BLÅ, affisch, 1970-tal, 50x70 cm, oramat blad
Ingår i temat Vintage posters
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se
Smärre slitage, något kantstött.
551949
2018-06-14