Fontän 1900-talets första hälft

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

FONTÄN, 1900-talets första hälft, i form av stående kvinna med näckros, bronspatinerad zink monterad på kompositplatta, höjd 164, 45 x 45 cm

Åldersbetingad patina, smärre gjutskador. Ej funktionstestad.

551961

2018-06-13