Corgi Major brandbil
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CORGI MAJOR, 1970-tal, "Simon Snorkel Fire Engine", brandbil, lackerad metall med plastdetaljer, justerbar kranarm, i orginalemballage, med instruktioner, längd ca 24 cm
Kuntoraportti
Framstår som oanvänd, smärre åldersrelaterat slitage på emballaget
551965
Päivämäärä:
2018-06-13