Ragnar Johansson

Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Landskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 33x65 cm

Färgbortfall

551974

2018-06-15