Hilma af Klint akvarell

Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HILMA AF KLINT (1862-1944): S:t Jörgens plats, Helsingborg, kv. Nordstjärnan, signerad och daterad H. af Klint juli 1932, akvarell, ca 45x60 cm

551995

2018-06-13