Stolar Olly Tango design Philippe Starck

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PHILIPPE STARCK, stolar, 4 st, "Olly Tango", Driade Aleph, Italien, formböjd plywood, kromad benställning, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, repor

552012

2018-06-13