Hans-Agne Jakobsson vägglampor
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 3 st, modell ´´V 211´´, Markaryd, ek, vit plast samt vitlackerat metall, 2 är etikettmärkta, höjd ca 33 cm
Slitage, en skärm med en nagg, en med en repor, en med lagningar, märken, ej funktionstestade,
552035
2018-06-13