Hans-Agne Jakobsson vägglampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 3 st, modell ´´V 211´´, Markaryd, ek, vit plast samt vitlackerat metall, 2 är etikettmärkta, höjd ca 33 cm

Slitage, en skärm med en nagg, en med en repor, en med lagningar, märken, ej funktionstestade,

552035

2018-06-13