Sideboard 1900-talets mitt
2018-06-13
552037
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanéring i teak med betsat trä detaljer, 6 lådar samt 2 dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 104, 154x45 cm
Slitage, ställvis fanéringsskador, märken, repor, underreden är lös, skruvarna medföljer