Bokhyllor Josef Frank
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, bokhyllor, 7 dlr (4 sektioner), Svenskt Tenn, modell 1142, fanérade i mahogny, justerbara hyllplan, mått underreden höjd ca 118, 100x27/ 118, 100x25, 118, 100x25, 109, 45x25 cm, överdelar höjd ca 106, 100x27/ 108, 100x25, 108 100x25 cm, nyckel och hyllplanshållare i mässing, finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, ytskador
552040
2018-06-13