Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv, blandteknik, krita, blyerts, signerad samt daterad Axel Olson 80, ca 30x23 cm
552048
2018-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här