Mikael Ericsson Blandteknik

Mikael Ericsson Blandteknik
Mikael Ericsson Blandteknik
Mikael Ericsson Blandteknik
Mikael Ericsson Blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MIKAEL ERICSSON (samtida): "Social Sweden", signerad och daterad a tergo Mikael Ericsson 1988, blandteknik på pannå, ca 40x39 cm

552054

2018-06-13