Jean Claude Novaro glasvas

Jean Claude Novaro glasvas
Jean Claude Novaro glasvas
Jean Claude Novaro glasvas
Jean Claude Novaro glasvas
Jean Claude Novaro glasvas
Jean Claude Novaro glasvas
Jean Claude Novaro glasvas
Jean Claude Novaro glasvas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN CLAUDE NOVARO, vas, polykrom delvis iriserande glasmassa, signerad och daterad 1990, höjd ca 25 cm

552064

2018-06-13