Peter Jakoby oljemålning

Peter Jakoby oljemålning
Peter Jakoby oljemålning
Peter Jakoby oljemålning
Peter Jakoby oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER JAKOBY (född 1941): "Ömhet", olja på pannå, signerad P Jakoby, daterad 07, ca 56x32 cm

552080

2018-06-13