Ecke Hernaeus oljemålning

Ecke Hernaeus oljemålning
Ecke Hernaeus oljemålning
Ecke Hernaeus oljemålning
Ecke Hernaeus oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ECKE HERNAEUS (1917-1993): "Thira Santorini", olja på duk, signerad Hernaeus, daterad 87, ca 98x74 cm

552082

2018-06-13