Ecke Hernaeus oljemålning

Ecke Hernaeus oljemålning
Ecke Hernaeus oljemålning
Ecke Hernaeus oljemålning
Ecke Hernaeus oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ECKE HERNAEUS (1917-1993): "Modell III", olja på duk, signerad Ecke Hernaeus, ca 48x64 cm

Mindre färgbortfall

552084

2018-06-13