Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ECKE HERNAEUS (1917-1993): "Modell III", olja på duk, signerad Ecke Hernaeus, ca 48x64 cm
Mindre färgbortfall
552084
2018-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här