Jules Schyl oljemålning

Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Porträtt av kvinna, olja på duk, signerad Schyl, ca 57x50 cm

552086

2018-06-13