Fritz Kärfve monumentalmålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Monumentalmålning, Jesus predikar, signerad och daterad F. Kärfve 1928, olja på duk, ca 240x300 cm

Oramad. Spännram och förgylld originalram medföljer.

552103

2018-06-14