Klubbat för:
450 SEK
2 000 SEK
OLLE ERIKSSON (1900-tal), expressionistiskt landskap, signerad och daterad Olle Eriksson 1954, olja på pannå, oramad, ca 60 x 73 cm
552109
2018-06-13